Liczniki .................
trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na bloga
.......................................... Locations of visitors to this page ............. ....................... My birthday in:


Freewebs birthday | HotBounce

.......................................... ...........
Blog > Komentarze do wpisu

spódniczki

Tym razem pokazuję moje nowe nabytki z szafy, prosto spod mojej igły. Włąsnie uszyłam dla siebie spódniczki. Czerwona, jest trochę ciemniejsza i za bardzo nie widać detali. Jest zrobiona na wersję sportową, do adidasów lub balerinek. Druga z tafty prosta, a za razem elegancka, do ozdoby dołożyłam kokardę. Wygląda to całkiem, całkiem.

W szafie zalega mi jeszcze kilka tkanin, wiec z pewnością coś jeszcze dojdzie. Przydadzą się na wiosnę. W tym roku ma być bardzo kolorowo w trendach.

 

wtorek, 22 lutego 2011, gagipa

Polecane wpisy

  • dawno

    Dawno nic nie pisałam. Wytłuaczenie jest proste i banalne- brak czasu. Rozpoczęłam nową pracę i związane z tym zamieszanie kompletnie mnie wykończyło. Wieczoram

  • coś na palec

    Postanowiłam spróbować wykonać kilka pierścionków : połączenie włóczki i koralików. I co wy na to?

  • nowe biżu

    Dawno nie dokładałam nowych zdjęć. czas najwyzszy to naprawić oto kilka nowo wykonanych elementów biżuterii. Jeslli kogoś zainteresują , proszę o kontakt lub ma

Komentarze
entheos
2011/03/07 22:57:49
Zazdroszczę umiejętności szycia, ja potrafię tylko podstawowe sprawy typu obszycie kwadratowej serwety ;) Może kiedyś, gdy dorobię się własnej maszyny... Dziękuję za udział w moim candy, jutro wieczorem zapraszam na losowanie :)
-
2011/03/08 10:54:09
ja też kiedyś zaczynałam od obszycia serwetki :)