Liczniki .................
trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na bloga
.......................................... Locations of visitors to this page ............. ....................... My birthday in:


Freewebs birthday | HotBounce

.......................................... ...........
Kategorie: Wszystkie | biżuteria | candy | do nabycia, polecam | druty | różne | szycie | szydełko
RSS
niedziela, 30 maja 2010

Przeczytałam właśnie kilka ciepłych słów na temat swojego bloga i bardzo się cieszę , że komuś podobają się moje twory.

 

Agnieszko proszę o kontakt e-mail, to przeslę Ci wzór. Pozdrawiam.

 

 

 

Dokończyłam bluzkę z sonaty, niestety wyszła sztywna jak zbroja. Na doodatek zabrakło mi włóczki by zrobić kaptur, ale nieodpuszczę, zamówię jeszcze 2 motki i ją dokończę. Nie jest zbyt wygodna, czasami ją założę , bo mi trochę szkoda mojej pracy.

nn

Zrobiłam jeszcze jedną bluzkę wzorem ażurkowym  i jestem z niej dużo bardziej zadowolona. Nitka jest cieńsza i bluzka lepiej się układa. Kolory , to beż z bladym zielonym, choć na zdjęciu tego nie widać. 

bn

sobota, 29 maja 2010

P jak paczka. Bardzo się cieszę , że zawartość paczki z secret pala spodobała się  . Miło jest dostawać prezenty, ale jeszcze przyjemniej jest dawać, jeśli to cieszy obdarowanych.

Pozdrawiam wszystkich zaglądających

niedziela, 23 maja 2010

I znów zaczęłam trochę szydełkować. Jest to projekt zaczęty kilka tyg temu. Jednak z braku włóczki musiałam zrobić przerwę. Zamówiłam potrzebne 2 motki w Zamotane i już mogę dokończyć moje dzieło. Przy okazji dostałam kilka próbek włóczek za co bardzo dziękuję, bo mam już następne plany. Myślę, że zastój jaki mnie dopadł już minął i teraz będę dziergać dalej. Nastawiłam się w tym roku na tworzenie dla siebie. Może to trochę egoistyczne, ale dzięki temu uzupełnię garderobę na jakiś czas.

Planuję z tego takią oto bluzkę z kapturem.

 

Poza tym (nie pisałam o tym wcześniej) wzięłam udział w secretpalu. Ja już niespodziankę dostałam i również swoją wysłałam . Mam nadzieję, że już doszła.

A oto co dostałam

Ja zadowolona, dzieci zadowolone, czego chcieć więcej.

Plany już są , wzory czekają,  tylko czasu jak zwykle za mało.

poniedziałek, 10 maja 2010

Zrobiło się cieplej i od razu odechciało mi się dłubania drutami. Zawsze tak mam. Na wiosnę zamieniam druty na maszynę do szycia. Choć ostatnio i z tym jakoś nie bardzo, przyczyna- brak miejsca. Mogłabym od biedy rozożyć maszynę i po godz. złożyć wszystko, ale trochę mnie to odpycha. Najbardziej odpowiadałoby mi , jakieś małe niezależne pomieszczenie, w którym mogłabym zrobić sobie pracownie, o jakiej marzę . Może kiedyś...