Liczniki .................
trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na bloga
.......................................... Locations of visitors to this page ............. ....................... My birthday in:


Freewebs birthday | HotBounce

.......................................... ...........
Kategorie: Wszystkie | biżuteria | candy | do nabycia, polecam | druty | różne | szycie | szydełko
RSS
wtorek, 29 września 2009

Dziś szaro i ponuro, ale wcale mi to nie przszkadza, gdyż po długiej nieobecności, spowodowanej awarią, moje kochane autko wróciło do mnie. Niezależ nie od tego jaka będzie jutro pogoda już zaplanowałam dłuuugą wycieczkę, by nacieszyć się moim autkiem. Wpakuję dzieciaki do fotelików i hooooooooduuuuuuuuuuuu! Będzię zabawa.

poniedziałek, 28 września 2009

U Marcii  do 24.10

 U Moniki  do 11.10

 U Che-lil do 10.10

U Anii  do 5.10

U Mrouh do 6.10

U Pasiaczka do 3.10

 

Właśnie minęł pierwszy rok życia mojego synka. W związku z tym była mała domowa uroczystość.  Mały uśmięchnięty prezentował sie w nowej kamizelce doskonale. Przy okazji dołącze zdjęcia. Dziś dodaję foty z pracami wykonanymi w ciągu ostatnich tygodni. ubranka dla maluchów są wciągające, korzystam z każdej okazji, by wykonać coś nowego. Ciągle wykonuję jakieś dla chłopców, bo tych w rodzinie najwięcej. Dla dziewczynek , to tylko na zamówienie. Dlatego tym, bardziej bylo mi miło, gdy u koleżanki okazało sie, że jest śliczna mała dziewczynka , dla której wykonałam sukienusię.l,

 

sobota, 26 września 2009

Do zdobycia na blogu szmatka łatka do 1.10

piątek, 25 września 2009

Wspaniałości do wygrania u silverki

środa, 16 września 2009

Właśnie dotarła do mnie druga dostawa z zamotane w pierwszej dodatkowo dostałam igły do włóczki. Super!

W drugiej zamówiłam świetną wełnę kashmir. Polecam . Miła w dotyku, ciekawe czy się sprawdzi w noszeniu.

wl

Na zdjęciu jest tylko część dostawy . Wybrałam po kilka motków z każdego zamówionego. Znów szuflada z włóczkami pęka w szwach. A był moment, że można ją było swobodnie zamknąć.

Mały będzie miał używanie. Roznosi włóczki po całym mieszkaniu.

piątek, 11 września 2009

To dobiero początek , ale mam nadzieję, że uda się ją rozwinąć. Mam już za soba kilka podtknięć i wiem na co muszę uważać. Następne będą jeszcze lepsze. Znalazłam w necie kilka ciekawych stron, dzięki którym wiedziałam, jak się za to zabrać . Te pierwsze częściowo zostaną w domu, a częściowo pójdą w świat.

ae

sa

aw

Badzo proszę o komentarze. Jestem ciekawa waszych opinii na temat aniołków.

Postanowiłam dołączyć do nowej edycji Secret Palu ( dla mnie to pierwsza). Ciekawe jak będzie. Szczegóły dla zainteresowanych tutaj

 
1 , 2