Liczniki .................
trwa inicjalizacja, prosze czekac...dodatki na bloga
.......................................... Locations of visitors to this page ............. ....................... My birthday in:


Freewebs birthday | HotBounce

.......................................... ...........
Kategorie: Wszystkie | biżuteria | candy | do nabycia, polecam | druty | różne | szycie | szydełko
RSS

do nabycia, polecam

czwartek, 12 listopada 2009

Ostatnio mocno skupiłam się na drutach i szydełku całkowicie zapominając o biżuterii.

Właśnie do kolczyków  wróciłam. Zrobiłam kilka i zamówiłam materiał na kolejne, gdyż mam już pewne plany, o których później. Na razie przdstawiam kilka nowych kolczyków.

A tak przy okazji, czy ktoś tu w ogóle ( poza mną ) zagląda. Nawet marnego małego komentarza nie ma. Dajcie znak, że zaglądacie, od razu poczuję sie lepiej.

a

a

a

a

a

a

 

poniedziałek, 28 września 2009

Właśnie minęł pierwszy rok życia mojego synka. W związku z tym była mała domowa uroczystość.  Mały uśmięchnięty prezentował sie w nowej kamizelce doskonale. Przy okazji dołącze zdjęcia. Dziś dodaję foty z pracami wykonanymi w ciągu ostatnich tygodni. ubranka dla maluchów są wciągające, korzystam z każdej okazji, by wykonać coś nowego. Ciągle wykonuję jakieś dla chłopców, bo tych w rodzinie najwięcej. Dla dziewczynek , to tylko na zamówienie. Dlatego tym, bardziej bylo mi miło, gdy u koleżanki okazało sie, że jest śliczna mała dziewczynka , dla której wykonałam sukienusię.l,

 

piątek, 11 września 2009

To dobiero początek , ale mam nadzieję, że uda się ją rozwinąć. Mam już za soba kilka podtknięć i wiem na co muszę uważać. Następne będą jeszcze lepsze. Znalazłam w necie kilka ciekawych stron, dzięki którym wiedziałam, jak się za to zabrać . Te pierwsze częściowo zostaną w domu, a częściowo pójdą w świat.

ae

sa

aw

Badzo proszę o komentarze. Jestem ciekawa waszych opinii na temat aniołków.

sobota, 05 września 2009

Teraz dołączam sweterek w pasy na o. 6 miesięcy, szydełkowe sandałki i kamizelkę.

jn

nm

l.

u

ji

sb

y

piątek, 21 sierpnia 2009

zs

sz

wwa

A oto kolejne paputki, te są dla mojego synka. Wykonane włóczką bawełnianą Miya.